KATALOGS
Plašākais koka kastīšu un koka izstrādājumu piedāvājums
kā iegādāties?

Aizpildi kontaktformu “PASŪTĪT”, pievieno savus komentārus par apdari un piegādi. Mēs ar Tevi sazināsimies dienas laikā – precizēsim un apstiprināsim pasūtījumu.

kā apmaksāt?

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Tu saņemsi rēķinu par izvēlēto preci un, ja nepieciešams, piegādes izmaksām, kā arī vienosimies ar preces izgatavošanas laiku.

preces piegāde

Preces iespējas saņemt pie mums ražotnē – Rocežos, mazākas vienības varam nosūtīt ar pakomātu starpniecību, kā arī piedāvājam kurjera pakalpojumus.

Logo gravēšana

Pasūtot Woodbox koka kastes un citus izstrādājumus, pēc pieprasījuma sniedzam grafēšanas pakalpojumus. Iegravēsim dažādu dziļumu, formas, zīmējumus, fotoattēlus, uzrakstus un logotipus. Sazinieties ar mums šeit un mēs sniegsim Jums vislabāko risinājumu.

Idejas izmantošanai

Koka kastes ir cilvēcei sen pazīstams, laika gaitā pārbaudīts taras veids. Šodien kastes tiek izmantotas ne tikai tarai, bet arī daudz un dažādiem veidiem, piemēram:

  • vintage stila mēbeļu izgatavošanā;
  • veikala stendu izgatavošanā;
  • kastes kā dārza dekors;
  • koka kastes kā dāvanu iepakojums.

Vienmēr esam atvērti jauniem izaicinājumiem produkcijas sortimenta ziņā. Ja jūs ieinteresēja mūsu uzņēmums un tā piedāvātā produkcija, vai arī redzat sadarbības iespējas, droši sazinieties ar mums.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.