SIA STILLS
Ražošana - no zāģbaļķa līdz gatavam produktam.
ANNO 1990

Uzņēmums SIA “Stills” ir Latvijas kokrūpniecības uzņēmums, kas spēj no zāģbaļķa iegūt gatavu produkciju, pilnībā paļaujoties tikai uz paša spēkiem. Jau vairāku gadu garumā ražojam žāvētus masīvkoka dēļus, ozola un oša žāvētas un līmētas koka plātnes mēbelēm, grīdlīstes, kāpnes un to elementus. 10 gadus atpakaļ uzņēmums atvēra jaunu ražotni Woodbox, kurā ražo koka kastes un kastītes gan dizaina elementiem, gan dāvanām, gan praktiskām vajadzībām. Uzņēmums ir pierādījis sevi ar nemainīgi augstu kvalitāti ikviena sava klienta acīs.

Latvijas koks

Mēs iepērkam un izmantojam tikai Latvijā augušu koku, tostarp ozolu un osi, kas ir Latvijas diženākie un izturīgākie koki.

Roku Darbs

Uzņēmums SIA “Stills” ir Latvijas kokrūpniecības uzņēmums, kas spēj no zāģbaļķa iegūt gatavu produkciju, pilnībā paļaujoties tikai uz paša spēkiem.

Individuāla pieeja

Koka kastīte vai cits piedāvātais koka izstrādājums tiek ražots pēc pasūtījuma, iepriekš ar klientu vienojoties par ražošanas termiņu un cenu.

Piedāvājam

NEAPZĀĢĒTI ŽĀVĒTI DĒĻI

Pārdodam arī neapzāģētus žāvētus dēļus. Ražoti no Latvijā augušiem kokiem un žāvēti līdz 8% mitruma līmenim.

KOKA PLĀTNES
(SAGATAVES)

Ozola un oša līmētās plātnes, galdu virsmas un trepju sagataves, kas apmierina gan mēbeļu ražotāju, gan vietējo amatnieku prasības.

ŽĀVĒTA OŠA UN OZOLA MALKA

Žāvēta oša un ozola malka, sapakota 35L maisos. Vidējais klucīšu garums 25-29 cm. Cena par maisu: mazie klucīši (osis, ozols) 4 EUR + PVN  un lielie kluči  4,5 EUR + PVN.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.